SAD Express

Dlaczego my?

Jesteśmy agencją celną, która każdego dnia stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów.

Jesteśmy agencją celną, która każdego dnia stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Doskonale wiemy, że zagadnienia związane z tematyką celną mogą spędzać sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy, wiemy też, że czasami trudno się odnaleźć w gąszczu zmieniających się przepisów, dlatego działamy w taki sposób, aby transakcje międzynarodowe stały się dla Państwa źródłem satysfakcji, a nie mnożących się formalności.

Jeśli szukają Państwo kompetentnych i elastycznych przedstawicieli w kontaktach z organami celno -skarbowymi – polecamy się do współpracy!

Pomożemy Państwu w zakresie importu, eksportu, oraz wszystkich procedur specjalnych. Doradzimy w sprawach celnych i klasyfikacji towarów, przeprowadzimy przez procedurę uzyskiwania numeru EORI, zorganizujemy i poprowadzimy szkolenie dla pracowników oraz zrobimy wszystko, co tylko będziemy mogli, aby ułatwić Państwu działanie na płaszczyźnie zagadnień celnych.

Nasz zespół to doświadczeni agenci, ciągle uzupełniający swoją wiedzę i umiejętności. W sprawach tego wymagających współpracujemy także z zaufanymi prawnikami i sprawnymi spedycjami. Świadczymy usługi dla Klientów z całej Polski, z obszaru Unii Europejskiej, oraz dla kontrahentów spoza Unii. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i niekonwencjonalne rozwiązania.

Nasze biuro znajduje się w Tychach na ul. Fabrycznej w pobliżu Urzędu Celnego.

Z przyjemnością obsłużymy też Państwa zgłoszenia zdalnie na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns