SAD Express

POZOSTAŁE USŁUGI

Eori

Od otrzymania tego numeru musi zacząć każdy przedsiębiorca stawiający swoje pierwsze kroki na rynku importu i eksportu.

Bez względu na to czy będą Państwo dokonywać odpraw celnych, ubiegać się o pozwolenie celne czy status upoważnionego przedsiębiorcy AEO, nadanie numeru EORI będzie warunkiem koniecznych do dokonania tych formalności. Numer EORI czyli Wspólnotowy System Rejestracji i Identyfikacji Podmiotów Gospodarczych (z ang. Economic Operators’ Registration and Identification – w skrócie
EORI)

 •  Nadawany jest firmie jednorazowo za pośrednictwem platformy PUESC i wykorzystywany jest następnie we wszystkich kontaktach z organami celno-skarbowymi.
 •  Składa się z ciągu liter i cyfr: dla podmiotów krajowych będą to litery PL + NIP + ciąg do 17 znaków
 •  Przedsiębiorca może posiadać tylko jeden numer EORI na terenie całej Unii Europejskiej

Warto więc, by operacja uzyskania tego numeru przebiegła sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać w tej kwestii z pomocy naszych agentów, zapraszamy do współpracy.

Doradztwo celne

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad swoim pierwszym importem, lub szukacie informacji jakiej wysokości są stawki celne dla Państwa towaru, jaka jest cena frachtu lub jakie dokumenty wymagane są przy imporcie, z przyjemnością utworzymy dla Państwa symulację opłacalności Państwa przedsięwzięcia pod kątem transportowo-celnym.

Dostaniecie Państwo konkretną informację z podziałem co ile kosztuje, i to wszystko w jednym komunikacie. Nie będziecie musieli Państwo dowiadywać się osobno w spedycjach, agencjach celnych oraz innych instytucjach.

Na wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć prosto i przejrzyście tak aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy Państwa importach i eksportach.

Taryfikacja

Pomożemy także w taryfikacji Państwa towaru. Od poprawnej taryfikacji towarów zależy kwota należności celno-skarbowych. Błąd na tym etapie pracy może kosztować przedsiębiorcę bardzo wiele nerwów, czasu i pieniędzy.

Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni kod taryfy dla sprowadzonego towaru, co umożliwi określenie obowiązującej stawki celnej oraz wymaganych dokumentów potrzebnych do zgłoszenia celnego.

Sprowadzanie kontenerów z Chin

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy przy zorganizowaniu transportu kontenerów z Chin, zarówno drogą morską jak i kolejową, po przez sieć naszych agentów jesteśmy w stanie także i w tym zakresie służyć pomocą.

Bez żadnych zobowiązań skalkulujemy transport z różnych portów i na różnych warunkach dostawy.

Zapraszamy
do kontaktu

Napisz do nas wiadomość,
odpowiadamy w ciągu 48 godzin.

Agencja Celna
SAD Express
Ul. Fabryczna 11/110,
43-100 Tychy

tel.: +48 534 505 321
e-mail: biuro@sadexpress.pl

  Style switcher Reset
  Body styles
  Custom Color
  Main color
  Accent color
  Background image
  Patterns